nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Epee Měnící hrnek Pán Prstenů
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Epee Měnící hrnek Pán Prstenů
Krásný měnící se hrnek pro fanoušky Pána Prstenů, který se po nalití horkého nápoje promění. Po vychladnutí nápoje se vrátí původní obrázek.
Dopřejte si něco dobrého spolu s hrnečkem z kolekce The Lord of The Rings.
Nevhodné pro myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
Věk: 6+
Objem: 550 ml
Materiál: keramika
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 11.70 cm |
| Výška balení | 11.70 cm |
| Délka balení | 10.70 cm |
| Váha balení | 0.42 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |