nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Epee Icon Light Gandalf Pán prstenů - Poškozený obal
Epee Icon Light Gandalf Pán prstenů - Poškozený obal
Svítící figurka Gandalf potěší všechny milovníky filmové trilogie Pán prstenů.
Oblíbená postava umožňuje propojení s filmovým světem a reálným životem.
Vhodná jako doplněk na stůl nebo jako noční světlo do dětského pokoje.
Věk: 8+
Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
Výška: 10 cm
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.16 kg |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Vhodné | od 8 let |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |