Epee budík Groot - Poškozený obal
Epee budík Groot - Poškozený obal
Groot hodiny s budíkem potěší každého fanouška této světoznámé licence. Tyto digitální hodiny budou nejen pěknou dekorací do dětského pokoje, ale také budou hlídat Váš spánek.
Navíc funguje také jako noční lampička. Oficiálně licencovaný budík ve tvaru "kazety" vás probudí zvukem hudby Strážce galaxie.
Výhody:
- Hodiny s LCD displejem.
- Podsvícení displeje.
- Režim 12/24 hodin.
- Budík s funkcí opakovaného buzení.
- Nastavení času buzení.
Budík je dodáván v dárkové krabičce spolu s micro USB kabelem (adaptér do zásuvky není součástí balení). Pro provoz je potřeba mít budík připojen v zásuvce.
Věk: 6+
Materiál: plast
Rozměry hodin: 15 x 15 cm
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.20 kg |
| Šířka balení | 12.50 cm |
| Délka balení | 10.50 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Vhodné | od 6 let |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |