nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Egmont Tlapková patrola Nové 5minutové pohádky
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Egmont Tlapková patrola Nové 5minutové pohádky
Přidejte se k neohroženým štěňatům z Tlapkové patroly a prožijte s nimi spoustu skvělých dobrodružství!
Tým statečných tlapek vyráží do akce! Oblíbení hrdinové jsou zpátky a čekají je další napínavá dobrodružství.
Tentokrát se vydají do tajuplné jeskyně zachránit superštěně Apolla, a dokonce se v ponorce podívají na dno oceánu. K Tlapkové patrole se připojí i zbrusu nový člen týmu: Tracker, štěně z hlubin džungle!
Věk: 6+
Počet stran: 192
Jazyk: Čeština
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Rozměry: 20,5 x 28,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 3.00 cm |
| Výška balení | 28.50 cm |
| Délka balení | 20.50 cm |
| Váha balení | 0.91 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let) |