nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Ecoiffier Lopatka ve tvaru mušle a 8 formiček na písek
Ecoiffier Lopatka ve tvaru mušle a 8 formiček na písek
Vytvoř si z písku želvu, hvězdici nebo třeba loď. Pomocí lopatky to bude snadné.
Sada obsahuje 8 barevných formiček a lopatky z plastu.
Věk: 18m+
Materiál: plast
Velikost jedné formy cca 12cm
Země původu: Francie
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 měsíců do 6 let |
| Počet dílků | 9 |
| Šířka balení | 11.00 cm |
| Výška balení | 9.00 cm |
| Délka balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 0.09 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |