DVD 2DVD Kung Fu Panda 1-2

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
BNF D007080
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

DVD 2DVD Kung Fu Panda 1-2

DVD 2DVD Kung Fu Panda 1-2

Kolekce 2 rodinných animovaných příběhů o mladým, neklidným, roztomilmý a totálně nešikovným pandovi jménem Po, který zbožňuje Kung Fu.

Kolekce obsahuje:

Kung Fu Panda (2008, USA, 88 min.)

Panda musí vtipem nabitém příběhu ujít neuvěřitelnou cestu, během níž se z uťápnutého prodavače nudlových polévek stane legendární Dračí bojovník. Ačkoliv se příběh odehrává ve středověké Číně, jeho kulisami by mohla být jakákoliv éra a oblast. Jeho hlavní náplní je totiž poselství, že i tomu největšímu zoufalci se může splnit jeho sen, když se ke snění přidá i trocha štěstí a především píle. Nicméně bez Číny bychom neměli hlavního hrdinu v podobě chlupaté pandy, která zbožňuje Kung Fu. Po je bojovým uměním posedlý natolik, že ignoruje vlastní nebetyčnou lenost a vydá se po pro něj nekonečných schodech do paláce v rodném Údolí klidu, aby na vlastní oči viděl volbu Dračího bojovníka - legendárního válečníka, který by zemi ochránil před pomstou démonického tygra Tai Lunga. Všeobecně se přepokládá, že se jím stane některý z pěti místních mistrů kung fu - tygřice, zmije, jeřába, kudlanky nebo opice - jenže prst guru Ugveje nakonec nečekaně ukáže na Poa. Zdejší učitel bojových umění, mistr Sifu, tak rázem čelí největší výzvě své kariéry. Musí z nemotorného, líného a nenažraného pandy stvořit legendu kung fu dřív, než se do Údolí klidu vrátí zlý Tai Lung a přeorá ho k obrazu svému. A protože Po i jeho mistr záhy pochopí, že v těch zdánlivě největších slabinách se mohou skrývat ty největší přednosti, nemusel by sen o Dračím bojovníkovi v černobíle chlupatém provedení být pouhou utopií.

Režie: John Stevenson, Mark Osborne
Hrají: Angelina Jolie, Dan Fogler, David Cross, Dustin Hoffman, Ian McShane, Jack Black, Jackie Chan, James Hong, JR Reed, Kyle Gass, Lucy Liu, Michael Clarke Duncan, Randall Duk Kim, Seth Rogen, Wayne Knight
Českém dabingu hrají: Otakar Brousek starší, Saša Rašilov, Nela Boudová
Zvuk: Dolby Digital 5.1 - česky, Dolby Digital 5.1 - anglicky
Titulky: české

Kung Fu Panda 2 (2011, USA, 90 min.)

Po si užívá život legendárního Dračího bojovníka, který společně s pěti přáteli, Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Zmijí a Opičákem, hájí rodné údolí. Všudypřítomnou pohodu ale naruší zprávy o zlosynovi, který plánuje krádež mocné zbraně, jež by mu mohla pomoci dobýt Čínu a zničit umění kung fu. Po společně s Pěti postrachy vyráží na strastiplnou pouť napříč Čínou, na jejímž konci čeká mocný nepřítel. Jak ale mohou přeborníci kung fu zničit zbraň, která je odolná vůči tomu, co ovládají nejlépe? Po musí zapátrat v minulosti a ve svých kořenech, na které úspěšně zapomněl. Jedině tak může získat schopnosti, které mu dají šanci na vítězství.

Režie: Jennifer Yuh
Hrají: Jack Black, Angelina Jolie, Seth Rogen, Dustin Hoffman, Lucy Liu, James Hong, David Cross
Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky
Titulky: anglické, české

Vhodné od 5 let
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky

Dotaz k produktu