nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Dřevěné puzzle s úchytem velké
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Dřevěné puzzle s úchytem velké
Dřevěné puzzle s úchytem pro nejmenší.
Na farmě nebo dopravní prostředky.
Věk: 6m+
Velikost obrázků: 45 × 35cm
Varianta je dodávána dle skladové dostupnosti.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 7 měsíců |
| Šířka balení | 35.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 43.00 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Dřevo |