nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Dřevěné hračky Jaroš Tabule skládací A magnetická - Poškozený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Dřevěné hračky Jaroš Tabule skládací A magnetická - Poškozený obal
Dřevěné hračky Jaroš Tabule skládací A magnetická - Poškozený obal
Dřevěné hračky Jaroš Tabule skládací A magnetická
Ideální doplněk do dětského pokojíku, u kterého se děti budou manuálně i mentálně vyvíjet. Universální tabule, která lze využít jako stojanová i stolní.
Na černou tabuli lze psát křídou, na bílou magnetickou fixami.
Součástí je též odkládací pultík s hodinami a kalendářem.
Věk: 3+
Materiál: dřevo, magnet
Rozměry tabule: 37 x 45 x 90 cm
Rozměry balení: 49 x 67 x 5 cm
Země původu: ČR
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Délka (cm) | 37 cm |
| Šířka (cm) | 45 cm |
| Výška (cm) | 90 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Země původu | ČR |
| Délka balení | 49 cm |
| Šířka balení | 67 cm |
| Výška balení | 4.98 cm |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Dřevo |
| materiál | Magnet |
| záruka | 2 roky |