nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Dolls World Miminko Little Treasure PINK - 38 cm
Dolls World Miminko Little Treasure PINK - 38 cm
Přivítejte ve světě her a něhy miminko Little Treasure PINK o velikosti 38 cm, které se stane věrným společníkem každého malého dítěte. Tento roztomilý panáček je navržen tak, aby podporoval fantazii a rozvíjel péči o druhé již od 3 let věku. Díky svým kompaktním rozměrům a příjemnému vzhledu bude ideálním parťákem na doma i na cesty. Miminko je vyrobeno s ohledem na bezpečnost a pohodlí dětí, což z něj činí skvělý dárek plný radosti a lásky. Vyzbrojte své děti touto sladkou hračkou, která jim pomůže rozvíjet sociální dovednosti při hraní rolí a zároveň přinese spoustu zábavy.
Věk: 3+
Rozměry balení: 18 x 30 x 22 cm
Hmotnost balení: 0.737 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 22.00 cm |
| Váha balení | 0.74 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |