nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Dolls World Česací hlava Ashley - brunetka 21 cm
Dolls World Česací hlava Ashley - brunetka 21 cm
Vydejte se na cestu plnou kreativity s Dolls World Česací hlavou Ashley - brunetkou vysokou 21 cm. Tato hrací sada je perfektním společníkem pro všechny malé módní návrhářky a nadšence do panenek, kteří chtějí zkoušet nekonečné možnosti vlasových stylů. Součástí balení je kartáč, sponky, korálky, nástavce na vlasy i kroužek – vše pro dokonalý styling a rozvoj jemné motoriky. Hlava Ashley přináší nejen hodiny zábavy, ale i podporu fantazie a tvořivosti v každodenní hře. Využijte tuto šanci stát se stylistkou vlastního světa panenek!
Věk: 3+
Šířka balení (cm): 11.5
Výška balení (cm): 25.5
Délka balení (cm): 26.5
Hmotnost balení (kg): 0.56
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 11.50 cm |
| Výška balení | 25.50 cm |
| Délka balení | 26.50 cm |
| Váha balení | 0.56 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |