nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Djeco Puzzle vkládací Oski 6 dílků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Djeco Puzzle vkládací Oski 6 dílků
Djeco Vkládací puzzle Oski
Vkládací puzzle pro nejmenší děti. Ulož zvířátka do měkké podložky v podobě stromu nebo si s nimi pohraj. Padnou krásně do ručky!
Rozměr balení: 26,5 x 23,5 x 2,5 cm
Počet dílků: 6
Materiál: Dřevo
Věk: 1+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Počet dílků | 6 |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 26.5 cm |
| Výška balení | 23.5 cm |
| Délka balení | 2.5 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky) |