Disney Princezna Sofie První Pohádkový kufřík Vodní svět
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Disney Princezna Sofie První Pohádkový kufřík Vodní svět
Disney Princezna Sofie První Pohádkový kufřík
Krásný pohádkový kufřík, do kterého si může holčička schovat nejen postavičky, které kufřík obsahuje, ale i své vlastní poklady. U kufříčku může holčička měnit pozadí a užít si tak více zábavy.
Sada Vodní svět obsahuje kufřík, 2 panenky - mořské víly, delfína, mořského koníka a ozdobný věšák.
Věk: 3+
Materiál: plast
Výška panenky: cca 8 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 6.40 cm |
| Váha balení | 0.46 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |