Disney Palace Pets Mazlíček a lázně

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
BLF BLT76086
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Disney Palace Pets Mazlíček a lázně

Disney Palace Pets Mazlíček a lázně

Když Locika našla Summer samotnou na zablácené ulici, vypadala nešťastně a špinavě. Ale princezna Locika věděla, co roztomilé koťátko potřebuje: péči v místních lázních! Lázně se brzy staly oblíbeným místem Summer a ta si doslova zamilovala tyto krásné chvíle s Locikou.

Když mazlíčkovi potřete nohy studenou vodou, změní se mu barva nehtů. Když mu potřete tělo, objeví se tajné tetování. K tomuto účelu slouží kartáč s pěnovou houbičkou - namočíte a potřete mazlíčka.

Hrací set je možné rozložit a tím lépe zpřístupnit jednotlivé části. Obsahuje 3 hrací části - "vířivou" vanu se sprchou, kosmetické zrcátko s příslušenstvím a kosmetické křeslo.

Mazlíček má perleťový povrch, na hlavě má třpytivou odnímatelnou korunku a má dlouhý ocas se třpytkami - vhodný pro česání a zdobení.

Obsah balení: Hrací set s rozkládací podlahou, Mazlíček Summer, Korunka, Kartáč na vlasy, Kartáč s pěnovou houbičkou, Fén na vlasy, Prázdný flakonek na parfém, Vířivá vana, Kosmetické křeslo, Polštář, 4 sponky do vlasů, Set mini pohádek v angličtině

Věk: 4+
Velikost mazlíčka: 6,5 cm

Vhodné od 4 do 8 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu