Dino Team Words Párty hra
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Dino Team Words Párty hra
Rozšiřte si slovní zásobu tou nejzábavnější formou společně s party hrou Team Words.
Utvořte dvoučlenné týmy a pro každou kartičku s obecným pojmem najděte dvě různá slova, abyste si mohli připsat bod.
Ten, kdo má největší vyřídilku a nasbírá nejvíc bodů, vyhrává. Nebude to ale tak snadné, jak se zdá. Ne všechna slova můžete použít, a ne každé se vám započítá.
Kostky s písmeny vám určí, na co mají hledaná slůvka začínat, a navíc si na sebe sázíte. V balíčku najdete pravidla jak pro hru v týmech, tak pro dva jednotlivce.
Balení obsahuje: 55 oboustranných karet (110 kategorií), 12 kostek s písmeny, 6 sázecích žetonů, 5 figurek, 1 přesýpací hodiny, 1 pravidla
Věk: 10+
Počet hráčů: 2-10
Průměrná délka hry: 45 min.
Rozměr balení: 24,2 x 24,2 x 5,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 10 let |
| Šířka balení | 24.20 cm |
| Výška balení | 24.20 cm |
| Délka balení | 5.50 cm |
| Váha balení | 0.45 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Počet hráčů (do) | 10 |
| Počet hráčů (od) | 2 |
| Doba hry (min) | 45 min |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Pro celou rodinu |