nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Dino Tatra 148 bagr 72 cm modro-žlutý
Dino Tatra 148 bagr 72 cm modro-žlutý
Nadchne vás otočné rameno, madlo pro snadnou manipulaci i kabina pro pana bagristu.
Odolná, a přitom lehká plastová hračka měří na délku 72 cm.
Věk: 1+
Materiál: plast
Rozměry balení: 22 x 17 x 4 cm
Nosnost: 100 kg
Země původu: ČR
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 do 6 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 43.00 cm |
| Délka balení | 74.00 cm |
| Váha balení | 3.25 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |