Dino puzzle souboj dinosaurů 2 x 48 dílků
Dino puzzle souboj dinosaurů 2 x 48 dílků
Sestavte si jedinečné puzzle s motivem dinosaurů. Dětské puzzle obsahující 2 obrázky a každý motiv se skládá ze 48 dílků.
Úžasný svět prehistorických zvířat na skládaném obrázku.
Všechny dílky skládačky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného kartonu, který dětem neublíží ani v případě požití.
Věk: 4+
Počet dílků: 48
Rozměry složeného obrázku: 26,4 x 18,1 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Počet dílků | 48 |
| Šířka balení | 27.40 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 4.20 cm |
| Váha balení | 0.29 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |