Dickie RC Cars 2 Blesk McQueen Junior line
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Dickie RC Cars 2 Blesk McQueen Junior line
Dickie RC Cars 2 Blesk McQueen Junior line
Parádní auto na dálkové ovládaní na motiv oblíbeného Bleska McQueena. Do ovládače stačí vložit baterky a můžeš se pustit do závodění o Zlatý píst.
- Frekvence: 40 MHz
- Max. rychlost: 8 km/h
- Baterie 5x AA, 3x AAA (nejsou sočástí)
Věk: 3+
Materiál: Plast
Rozměr autíčka: cca 28,5 x 17 x 11 cm
Rozměr balení: 35,3 x 18,2 x 30,2 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 35.30 cm |
| Výška balení | 18.20 cm |
| Délka balení | 30.20 cm |
| Váha balení | 1.41 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |