nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Dickie Požárník Sam Hasičská stanice
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Dickie Požárník Sam Hasičská stanice
Dickie Požárník Sam Hasičská stanice
Sestavte si dvoupatrovou požární stanici pro požárníka Sama. Staň se i ty hasičem a můžeš pomáhat Samovi.
- Rozkládací stanice zaručí úklid v pokojíku.
- Mnoho doplňků pro reálnou hru.
- Pohyblivé prvky, přistávací plocha.
- Jednoduché sestavení.
Balení obsahuje: díly k sestavení stanice a mnoho příslušenství.
Neobsahuje hasičský vůz Jupiter, figurku Sama.
K produktu pasují autíčka Dickie Požárník Sam Dárková sada.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry balení: 44 x 39 x 9,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 43.70 cm |
| Výška balení | 38.70 cm |
| Délka balení | 9.60 cm |
| Váha balení | 1.09 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |