nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Dickie Letištní hasičské auto Rosenbauer Panther 62 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Dickie Letištní hasičské auto Rosenbauer Panther 62 cm
Letištní hasičské auto Rosenbauer Panther 6x6 na volnoběh, se světelnými a zvukovými efekty, pohyblivým ramenem se stříkačkou, s funkcí stříkání a realistickým interiérem auta pro Vaše malé milovníky aut.
Věk: 3+
Materiál: plast
Délka: 62 cm
Baterie: 2 x AA 1,5V (součást balení)
Rozměr balení: 68 x 25,5 x 18 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 8 let |
| Šířka balení | 68.00 cm |
| Výška balení | 25.50 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 2.55 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |