Dickie Action Series Ambulance 30 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Dickie Action Series Ambulance 30 cm
Úžasný záchranářský vůz s pohybem vpřed na volnoběh. Ambulance vydává světelné a zvukové efekty. Zahraj si na záchranáře a užij si hru naplno společně s ambulancí.
- Otevírací zadní dveře.
- Nosítka součástí.
- Délka 30 cm.
Věk: 3+
Materiál: plast, kov
Délka auta: 30 cm
Baterie: 2 x AA 1,5 V (součást balení)
Rozměry balení: 38 x 18,5 x 14,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 38.00 cm |
| Výška balení | 18.50 cm |
| Délka balení | 14.50 cm |
| Váha balení | 0.71 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |