Dětské kostýmy pro karnevalovou sezónu

09.02.2015

Skutečně širokou nabídku karnevalových dětských kostýmů, masek, paruk a dalších doplňků, si pro vás připravil Maxík na letošní karnevalovou sezónu. Pro děti od 2 let až pro náctileté děti jsou připraveny kostýmy mnoha nejen pohádkových motivů.

Nejmenší děti jistě zaujmou kostýmy s podobami zvířátek, jako kočička, pejsek, dráček či medvídek. Děvčátka od 4 let si již nejvíce hrají na princezny a snaží se jim co nejvíce a podobat. Každé děvčátko má svoji vyvolenou princeznu nebo krásku a i podle této favoritky si vybírá střih a barvu šatů. Chlapci od 4 let se již rádi oblečou do kostýmu loupeživého bandity nebo piráta, či švarného a statečného rytíře nebo prince, kteří ochrání princezny za jakýchkoliv okolností a proti jakémukoliv nepříteli. Velmi populární témata jsou také čarodejnice, černokněžníci nebo nejrůznější strašidla a kostlivci.

Pravidlem bývá, že nejvíce se bojí právě převlečení v kostýmech. Děti si s kostýmy užijí spoustu legrace a do kostýmů rády oblékají nejen v karnevalovém období. Rytíři se rádi dvoří princeznám a ochraňují je před bandity a čaroději.

Dětské kostýmy rozvíjí u dětí fantazii a unášejí je do světa pohádek. V naší prodejně hraček naleznete více něž 100 druhů dětských kostýmů.

 

Dětské kostýmy pro karnevalovou sezónu