nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Detoa Dřevěné kostky speciál L
Detoa Dřevěné kostky speciál L
Sada dřevěných barevných kostek 96ks. Díky, těmto kostkám se naučí vaše děťátko poznávat barvy, odhadovat velikost, a hlavně skládat kostky v různých velikostech a barvách na sebe.
Hračka pomáhá k procvičování motorických schopností.
Detoa, tradiční český výrobce dřevěných hraček, je zárukou vysoké kvality zpracování a použitých materiálů s důrazem na šetrnost k životnímu prostředí.
Věk: 3+
Materiál: dřevo
Počet dílků: 96
Země původu: ČR
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Počet dílků | 96 |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.48 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |