Dárková sada Avengers Body spray 100ml s raketometem a disky
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Dárková sada Avengers Body spray 100ml s raketometem a disky
Dárková sada Avengers Body spray 100ml s raketometem a disky
Tělový sprej pro příjemné osvěžení v letních dnech s lehkou vůní pro milovníky Avengers. Součástí je super rakemetet do ruky s vytřelovacími disky.
Obsahuje:
- Raketomet se 4 disky
- 1 x tělový sprej 100 ml
Věk: 3+
Obsah: 100 ml
Rozměry balení: 23 x 20 x 4 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 5.50 cm |
| Váha balení | 0.318 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Školák (6-11 let) |