nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
CyP Brands Pokémon Sada tužek
CyP Brands Pokémon Sada tužek
Vydejte se na výpravu do světa Pokémonů s oficiálně licencovanou sadou 6 tužek od Cyp Brands.
Každá tužka je zdobena ikonickými motivy oblíbených postaviček, které rozzáří každou školní tašku i pracovní stůl. Díky kvalitnímu provedení a ideální délce 16,5 cm jsou tyto tužky perfektním společníkem pro psaní i kreslení.
Připravte se na barevné dobrodružství plné zábavy a kreativity! Nechte své děti rozvíjet fantazii a zároveň si užít oblíbené hrdiny v každodenních chvílích.
Věk: 6+ let
Počet kusů: 6
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 1.00 cm |
| Výška balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 12.50 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |