nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Cure Pink Podložka na stůl The Lord Of The Rings Middle Earth Map
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Cure Pink Podložka na stůl The Lord Of The Rings Middle Earth Map
Atraktivní a praktická podložka inspirovaná mapou z filmu Pán prstenů pro každého menšího i většího školáka.
Věk: 3+
Materiál: Papír, Polyvinylchlorid
Rozměry podložky: 49,5 x 34,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 49.50 cm |
| Výška balení | 0.50 cm |
| Délka balení | 34.50 cm |
| Váha balení | 0.41 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |