nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Čtení na dobrou noc o zvířátkách
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Čtení na dobrou noc o zvířátkách
Nádherně ilustrované čtení na dobrou noc, o zvířátkách! Přečtete si pohádky například O veverce, která ráda skákala nebo O králíčkovi, který měl stále hlad!
Nádherné ilustrace tě vtáhnou do příběhu, tak, že se od knihy nebudeš chtít odtrhnout
Věk: 3+
Počet stran: 128
Rok vydání: 2020
Vazba: vázaná
Rozměr: 22,2 x 24,7 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 3 let |
| Šířka balení | 3.00 cm |
| Výška balení | 24.70 cm |
| Délka balení | 22.20 cm |
| Váha balení | 1.02 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Rok vydání | 2020 |