nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Crayola neonové temperové barvy 6 ks
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Crayola neonové temperové barvy 6 ks
Crayola neonové temperové barvy 6 ks
Netoxické barvičky Crayola doporučují pedagogové po celém světě. S neonovými barvami se vaše děti zabaví na dlouhé tvůrčí hodiny.
Husté temperové barvy v zářivých neonových odstínech jsou snadno vypratelné.
Obsah: 6 ks barev
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 13.50 cm |
| Výška balení | 6.50 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.46 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |