nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Crayola Moje první sada samolepek zviratka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Crayola Moje první sada samolepek zviratka
Crayola Moje první sada samolepek zviratka
Kreativní sada pro nejmenší umělce se samolepkami. Celkem 175 samolepek se zvířátky.
Věk: 3+
Rozměry balení: 25 x 18 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.50 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.30 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |