nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Craft Creative Velká sada skleněných korálků 25 barev
Craft Creative Velká sada skleněných korálků 25 barev
Objevte svět nekonečných možností s velkou sadou skleněných korálků v 25 nádherných barvách, která přináší precizní zpracování pro všechny milovníky tvoření. Ať už jste začátečník nebo zkušený tvůrce, tato kolekce vám umožní vytvořit jedinečné náhrdelníky, náramky či náušnice plné barev a originality.
Každý korálek je navržen tak, aby dodal vašim projektům šmrnc a kvalitu profesionálního vzhledu. Díky kompaktním rozměrům balení si můžete svou kreativitu vzít kamkoliv s sebou a kdykoliv ji rozvinout naplno. Vdechněte svým nápadům život s touto inspirativní sadou!
Věk: 3+
Počet barev: 25
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 4.00 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Váha balení | 0.34 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |