nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Craft Creative Velká sada korálků na výrobu šperků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Craft Creative Velká sada korálků na výrobu šperků
Navrhněte si své vlastní šperky. Ukažte svou kreativitu tím, že si sami vyrobíte ty nejkrásnější šperky s touto sadou plnou korálků.
Velká sada korálků obsahuje: 20 barev korálků, kleštičky, zlaté a stříbrné zapínání a spojky + zlaté a stříbrné lanko k navlékání.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 3.00 cm |
| Váha balení | 0.55 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |