doprava zdarma ČR

Cpress Netterův anatomický atlas člověka

-25%
2 490 Kč
1 849 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 9 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 3 KUSY
Značka
Kód výrobce
CPR A101C0N13418
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Cpress Netterův anatomický atlas člověka

Netterův anatomický atlas člověka, 7. vydání, je jedinečným souborem světově proslulých, nádherných a názorných anatomických ilustrací z klinické perspektivy.

Kromě jedinečného díla Dr. Nettera v 7. vydání tohoto atlasu naleznete také téměř sto anatomických ilustrací od MUDr. Carlose A. G. Machada, M. D., který je v současnosti považován za jednoho z předních ilustrátorů v oboru anatomie a který reflektuje moderní zobrazování lidské anatomie.

Součástí je i více než 50 pečlivě vybraných radiologických snímků.

7. vydání bylo aktualizováno na základě požadavků z řad studentů i odborníků. V tomto rozšířeném vydání naleznete:

  • Úvodní část, do které jsme zařadili nové přehledové Tabule poskytující první vhled do povrchové anatomie, oběhové, nervové i lymfatické soustavy.
  • Více než 25 nových ilustrací Dr. Machada, zahrnující klinicky důležité fascia cervicalis, hluboký žilní systém nohy, bursy kyčelního kloubu, žilní drenáž bérce, ale i obtížně vizuálně představitelné oblasti jako například fossa infratemporalis.
  • Nové klinické tabulky, jež jsou zařazeny na konci každého oddílu, se zaměřují na významné klinické struktury. Tabulky poskytují přehledné uspořádání anatomických struktur podle tělních soustav, popis klinického významu a čísla Tabulí, na nichž jsou klíčové struktury zobrazeny.
  • Více než 50 radiologických snímků, z nichž jsou některé zahrnuty zcela poprvé, některé z předchozích snímků jsou pak nahrazeny novými pořízenými novějšími přístroji. Jednotlivé radiologické snímky byly vybrány na základě přínosu pro studenty.
  • Aktualizovanou terminologii vycházející z nejmodernější verze Terminologia Anatomica Federálního mezinárodního programu pro anatomickou terminologii (FIPAT).
  • Více než 100 bonusových Tabulí, které jsou začleněny za jednotlivými oddíly.

Věk: 14+
Počet stran: 792
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Rozměr: 22,2 x 28,6 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 14 let
Šířka balení 3.00 cm
Výška balení 28.60 cm
Délka balení 22.20 cm
Hmotnost balení 3.72 kg
Pohlaví Unisex
Věk Puberťák (12-15 let), Starší (16+)

Dotaz k produktu