Cobi 4813 Malá armáda D-DAY LCVP Higgins Boat
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Cobi 4813 Malá armáda D-DAY LCVP Higgins Boat
Poskládej si z 510 dílků přesnou kopii vyloďovacího člunu LCVP. Ten mimo jiné sloužil k vylodění spojenecké armády v Normandii. Je vybaven dvěma kulomety Browning ráže 7,62 mm.
Model je funkční:
- otáčecí kulomety
- přední vrata lze otevírat i zavírat
Stavebnice Cobi malá armáda je kompatibilní s ostatními značkami.
Stavebnice Cobi podporuje manuální zručnost a představivost.
Věk: 7+
Materiál: plast
Počet dílků: 510 + 3 figurky
Rozměry po sestavení: 31 x 10 x 8,5 cm
Země původu: EU
| Vhodné | od 7 let |
| Počet dílků | 510 |
| Šířka balení | 45 cm |
| Výška balení | 30.5 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.74 kg |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |