Clementoni Trollové Puzzle Maxi Supercolor 60 dílků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Clementoni Trollové Puzzle Maxi Supercolor 60 dílků
Clementoni Trollové Puzzle Maxi Supercolor 60 dílků
Poskládej si ze šedesáti maxi dílků bandu vlasáčů na diskotéce.
Puzzle Clementoni Supercolor provázejí dítě ve všech fázích růstu a pomáhají mu rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy pro hru, která nikdy nekončí!
Věk: 4+
Počet dílů: 60
Velikost dílků: 8 cm
Rozměry po sestavení: 68 x 48 cm
Rozměry balení: 6,5 x 40 x 28 cm
Země původu: Itálie
| záruka | 2 roky |
| Počet dílků | 60 |
| Šířka balení | 40 cm |
| Výška balení | 28 cm |
| Délka balení | 6.5 cm |
| Vhodné | od 4 let |
| Země původu | Itálie |
| Pohlaví | Holka |