nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Clementoni Interaktivní pero - 500 kvízů zvířata
Clementoni Interaktivní pero - 500 kvízů zvířata
Objevte svět zvířat s Clementoni Interaktivním perem, které přináší více než 500 kvízů plných zábavy a vzdělávání. Toto mluvící pero je ideálním průvodcem pro děti od 3 let, které se chtějí samy učit a zároveň si užít spoustu herních aktivit. Díky interaktivnímu systému si děti mohou samostatně ověřovat své znalosti o zvířatech a rozvíjet tak svou představivost i logické myšlení. Hra nabízí nejen poznávání různých druhů zvířat, ale i aktivní zapojení díky speciálním kartám, které rozšiřují možnosti učení. Připravte své dítě na dobrodružství plné objevování a radosti s touto inovativní hračkou, která kombinuje vzdělání s hravostí v jednom balení.
Věk: 3+
Země původu: IT
Šířka balení (cm): 34.4
Výška balení (cm): 25.4
Délka balení (cm): 4.6
Hmotnost balení (kg): 0.526
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 34.40 cm |
| Výška balení | 25.40 cm |
| Délka balení | 4.60 cm |
| Váha balení | 0.53 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |