Clementoni Disney Baby Minnie - můj první telefon
Clementoni Disney Baby Minnie - můj první telefon
Mobilní telefon s veselými melodiemi a sedmi tlačítky. Po stisknutí tlačítek přehrává různé melodie a zvuky mobilního telefonu. Motiv roztomilé Minnie potěší malé fanynky Disney pohádek.
Růžové provedení a vyskakující okénko budou velkou zábavou pro Vaše nejmenší holčičky.
Učí děti zvuky zvířátek.
Věk: 9m+
Materiál: plast
Rozměry smartphone: 8 x 14 x 2 cm
Baterie: 2 x AAA 1,5V (součástí balení)
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Délka (cm) | 15 cm |
| Šířka (cm) | 4.5 cm |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Vhodné | od 9 měsíců do 3 let |
| Výška (cm) | 22 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| záruka | 2 roky |
| počet baterií | 2 ks |