nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Cinereplicas K-pop Demon Hunters Squishy klíčenka Derpy Tiger
Cinereplicas K-pop Demon Hunters Squishy klíčenka Derpy Tiger
Vydejte se na cestu plnou zábavy s originální Cinereplicas K-pop Demon Hunters Squishy klíčenkou Derpy Tiger, která zaujme nejen fanoušky K-popu.
Tento měkký a příjemný squishy doplněk ve tvaru Derpy Tigera je perfektní pro připnutí na klíče nebo batoh a přinese vám radost při každém doteku. Díky svým kompaktním rozměrům se snadno nosí všude s vámi a je skvělým dárkem pro malé i velké sběratele.
Užijte si pohodový den s tímto zábavným a roztomilým společníkem!
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 3.60 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 3.50 cm |
| Váha balení | 0.44 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |