Chuggington Veselé vláčky Wilson, vláček na dálkové ovládání
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Chuggington Veselé vláčky Wilson, vláček na dálkové ovládání
Jedinečná příležitost, jak založit svou sbírku plastových mašinek Chuggington z oblíbeného animovaného seriálu.
Dálkově ovládaný Wilson s pohyblivými očima. Ovladač obsahuje 2 velká tlačítka dopředu a na zatáčení. Vydává také zvuky po dobu 20 sekund.
Pojďte s námi navštívit městečko Chuggington, kde můžete zažít nejedno železniční dobrodružství.
Pohybují se zde po kolejích mašinky zvídavé, veselé a ochotné kdykoli každému pomoci.
Staňte se součástí animovaného světa Chuggington. Tento dětský britský seriál běží na webu Déčka. Sbírejte vláčky, bavte se s hracími sadami.
Mašinky a vláčky Chuggington nejsou kompatibilní s žádnými jinými vláčkodráhami. K jízdě po kolejích tedy potřebujete koleje Chuggington.
Věk: 3+
Materiál: guma, plast
Baterie mašinka: 3 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
Baterie ovladač: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí)
Rozměry balení: 18 x 29,5 x 21 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 18.50 cm |
| Délka balení | 29.50 cm |
| Váha balení | 0.90 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Další baterie | AA 1,5V |
| počet baterií | 3 ks |
| počet dalších baterií | 3 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |