Chodící plyšový králíček 22 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Chodící plyšový králíček 22 cm
Hnědobílý králík ve své králíkárně, který nedělá nepořádek a je s ním zábava. Máte rádi králíčky a nemůžete mít vlastního? Pořiďte si tohoto roztomilého plyšového ušáčka do svého pokoje.
Králíček umí pískat a hopsat.
Věk: od 3 let
Materiál: plast, plyš
Délka: 22 cm
Baterie: 2 x AA 1,5V (jsou součástí)
Rozměr balení: 23 x 15 x 13 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 23.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 13.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| počet baterií | 2 ks |