nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Chicco Projektor GoodNight Stars - růžový
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Chicco Projektor GoodNight Stars - růžový
Chicco Projektor GoodNight Stars - růžový
Krásný plyšový usínáček s projektorem, který promítá hvězdičky a hraje příjemnou hudbu.
- 6 minut hudby
- 2 režimy světla
Věk: 0+
Materiál: plast, plyš
Průměr projektoru: 16 cm
Baterie: 3 x AA/LR6 1,5V (nejsou součástí)
Rozměry: 28 x 19 x 21 cm
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 18.80 cm |
| Výška balení | 20.90 cm |
| Délka balení | 27.70 cm |
| Váha balení | 0.9936 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Vhodné | od narození |