Chicco Ohřívač lahví digitální
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Chicco Ohřívač lahví digitální
Chicco Ohřívač lahví digitální
Elektrická ohřívačka Chico je pomocník k rychlejšímu ohřevu dětského jídla i na cestách.
- Jemný ohřev pomocí páry během pouhých 2 minut.
- Funkce rozmražování.
- Předvolba výchozí teploty pokrmu, láhve.
- S praktickým košíčkem pro snadné vyjmutí.
- Digitální displej.
- Snadná obsluha díky kontrolnímu světélku a automatickému vypnutí.
- Vhodné na všechny běžně dostupné skleničky a láhve.
Věk: 0+
Materiál: plast
Rozměr: 16 x 11 x 11 cm
Rozměr balení: 14 x 17 x 14 cm
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 17.50 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.74 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |
| Vhodné | od narození |
| Pohlaví | Unisex |