Chicco Dudlík kaučukový regulovatelný 2m+ 2ks
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Chicco Dudlík kaučukový regulovatelný 2m+ 2ks
CHICCO 81623 Dudlík kaučukový 2m+, regulovatelný 2 ks
Kvalitní savičky na kojenecké láhve Chicco z kaučuku, regulovatelný průtok 2 kusy v balení.
Dudlík, který se chová jako prsní bradavka. Široký, jemný a elastický, aby správně reagoval na rytmus sání děťátka. Kroužkovité vroubkování na dudlíku napodobuje přirozenou tvrdost bradavky, zároveň také stimuluje prodlužování bradavky mateřského prsu. Speciální široký tvar dudlíku nutí dítě více otevřít ústa a podporuje tak co nejpřirozenější způsob krmení dítěte z láhve. Dítě saje podobným způsobem jako při kojení.
Dudlík se vyrábí v provedení kaučuk nebo silikon. Dudlík v kaučukovém provedení je pro dítě přirozenější, měkčí a elastičtější. Silikon není vhodný pro děti, které již mají zoubky, hrozí prokousnutí.
Pro bezpečnost dětí, před každým použitím kontrolujte dudlíky, nejsou-li poškozeny. Doporučujeme měnit dudlíky 1x za 2 měsíce.
Speciální protikolikový ventilek napomáhá snížení rizika vzniku bolestivé koliky, škytavky a říhání.
Věk: 2m+
Materiál: kaučuk
Země původu: Itálie
Vhodné | od 2 měsíců |
Země původu | EU |
záruka | 2 roky |