nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Canenco Lesk na rty voňavý s třpytkami Creat it!
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Canenco Lesk na rty voňavý s třpytkami Creat it!
Úžasná sada Creat it! plná zábavy pro všechny malé a větší děti.
Nechte své rty zářit a nádherně vonět s leskem. Vůně a třpytky zvýší lesk vašich rtů.
Sada Lipgloss Fragrance & Glitter obsahuje 7 barev lesku na rty: modrá, fialová, zelená, červená, tmavě růžová, světle růžová a žlutá.
Dermatologicky testováno, odpovídá normám EU.
Věk 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 2.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Holka |