nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bullyland Princess Rapunzela Na Vlásku
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Bullyland Princess Rapunzela Na Vlásku
Bullyland Princess Rapunzela Na Vlásku
Sběratelská ručně malovaná Princezna Rapunzel z oblíbeného pohádkového příběhu Na vlásku.
Věk: 3+
Velikost figurky: cca 9,5 cm
Materiál: vysoce kvalitní termoplastový kaučuk
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.04 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |