nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Brio Hasičský záchranářský vlak
Brio Hasičský záchranářský vlak
Brio Hasičský záchranářský vlak
Rozšiřte vaší vláčkodráhu o hasičskou soupravu BRIO. Stisknutím tlačítka na lokomotivě uvolníte vagony pro rychlou záchranou akci.
Balení obsahuje lokomotivu, vagón se žebříkem a hadicí a cisternu.
Věk: 3+
Materiál: plast, dřevo, magnet
Rozměry soupravy: 24,2 x 3,3 x 4,9 cm
| Délka (cm) | 24.2 cm |
| Šířka (cm) | 3.3 cm |
| Výška (cm) | 4.9 cm |
| Vhodné | od 3 do 7 let |
| Pohlaví | Kluk |
| materiál | Dřevo |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |