nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bright Starts Deka na hraní Spots&Stripes Safari
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Bright Starts Deka na hraní Spots&Stripes Safari
Bright Starts Deka na hraní Spots&Stripes Safari
Pestrá a sytě barevná deka se zvířátky bude bavit vás i vaše děti. Měkká deka i hrazdička jsou plné zvířecích kamarádů, kteří budou skvělí společníci na hraní. Navíc je dostatečně široká pro válení. Závěsná zvířátka lze sejmout a hrát si s nimi samostatně. Jedna z hraček je kousátko, které uleví od bolesti dásní. Součástí je zrcátko pro hru na jukanou. Na dece i hračkách jsou použity různé textilní materiály a struktůry. Dítěti se tak lépe rozvíji hmat. Syté barvy pomáhají rozvíjet zrak. Podložka vydává zvukové a světelné efekty v podobě tygříka.
- Více jak 20 minut mellodií.
- Měkký polštář ve tvaru žirafy.
- Smyčky pro připojení více oblíbených hraček dítěte.
- Snadný přenos podložky.
Čistění: Deku lze prát v pračce ve vlažné vodě na jemné praní. Hračky otírejte hadříkem navlhčeným ve vlažné vodě.
Věk: 0m+
Rozměry podložky: 81 x 81 cm
Výška hrazdy: 45 cm
Baterie: 3 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od narození |
| Šířka balení | 70.49 cm |
| Výška balení | 53.34 cm |
| Délka balení | 7.62 cm |
| Váha balení | 2.02 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Novorozenec (0-3 měsíce) |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Pohlaví | Unisex |