nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Box na sešity A5 Frozen
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Box na sešity A5 Frozen
Oblíbený box na sešity ve formátu A5. Nezbytná součást vybavení každé školačky na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek.
- Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození.
- Zavírání na gumičku.
- Šířka hřbetu 3 cm.
Věk: 6+
Rozměry: 23 x 16,5 x 3 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 16.50 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 3.00 cm |
| Váha balení | 0.17 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Školák (6-11 let) |