nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Top Gun Láhev nerezová
Bluesky Top Gun Láhev nerezová
Objevte stylovou nerezovou láhev Bluesky Top Gun, která vás doprovodí na každém kroku. S objemem 700 ml je ideální pro udržení hydratace během náročného dne či dobrodružství inspirovaného legendárním filmem Top Gun.
Láhev je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zajistí dlouhou životnost a snadnou údržbu – pouze však bez myčky nádobí a mikrovlnné trouby, aby si zachovala svůj jedinečný vzhled. Připravte se na den plný energie s designem, který zaujme nejen fanoušky filmu.
Věk: 3+
Objem: 700 ml
Materiál: nerezová ocel
Není vhodná do myčky nádobí a mikrovlnné trouby
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.15 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |