nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Top Gun Banner nástěnný
Bluesky Top Gun Banner nástěnný
Vytvořte ve svém pokoji atmosféru legendárního filmu Top Gun díky tomuto stylovému závěsnému banneru. S rozměry 125×85 cm dokonale vyplní zeď a připomene vám ikonické scény plné odvahy a rychlých letů. Díky dvěma kovovým okům je zavěšení jednoduché a bezpečné, takže můžete rychle proměnit prostor na pravý pilotní koutek.
Tento licencovaný motiv zaručuje kvalitu a věrnost originálu, což ocení nejen fanoušci filmu, ale i milovníci designových doplňků s nádechem akce. Připravte se na obdiv okolí a nechte se unést světem Top Gun přímo u vás doma.
Věk: 3+
Rozměry: 125×85 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 85.00 cm |
| Výška balení | 125.00 cm |
| Délka balení | 0.10 cm |
| Váha balení | 0.14 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |