nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Harry Potter Kreativní set s láhví
Bluesky Harry Potter Kreativní set s láhví
Ponořte se do kouzelného světa Harryho Pottera s touto kreativní sadou, která vám umožní proměnit obyčejnou kovovou láhev v unikátní dílo plné oblíbených filmových postav. Láhev o objemu 450 ml je perfektní nejen na pití, ale také jako skvělý projekt pro malé i větší fanoušky magie.
Součástí balení je pět fixů základních barev, díky nimž si můžete láhev ozdobit podle své fantazie a vytvořit tak vlastní kouzelný design. Praktická karabina vám navíc usnadní zavěšení láhve třeba na batoh nebo kolo – ideální společník na každodenní dobrodružství! Připravte se na zábavu a tvoření, které přinese radost každému mladému kouzelníkovi.
Věk: 6+
Objem láhve: 450 ml
Počet fixů: 5
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.50 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 23.00 cm |
| Váha balení | 0.30 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |