nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Blok A5 Přátelé suchý zip
Bluesky Blok A5 Přátelé suchý zip
Objevte kreativní svět s blokem A5 Přátelé na suchý zip, který je připraven stát se vaším nepostradatelným společníkem pro psaní i tvoření. Díky speciálnímu povrchu můžete snadno měnit dekorace a přizpůsobit si vzhled bloku podle nálady či příležitosti.
V balení najdete 5 ks dekorací, které vám pomohou rozvinout fantazii a dodat osobitý styl vašim poznámkám nebo kresbám. Perfektní volba pro děti i dospělé, kteří chtějí spojit praktické využití s možností vlastního designu. Kompaktní formát A5 navíc usnadňuje přenášení a používání kdykoliv a kdekoliv.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 2.00 cm |
| Váha balení | 0.26 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |